• تعمیرات گیربکس ام وی ام MVM

  تعمیرات گیربکس ام وی ام MVM تخصص ما در سان گیربکس میباشد. تعمیرات گیربکس اتوماتیک تخصصی حساس است که اگر به متخصص خوب و مجرب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود .تمامی خودروهای ام وی ام MVM باید در فواصل منظم سرویس شوند.

  تعمیرات گیربکس ام وی ام

  ویژگی مجموعه سان گیربکس

  تکنسین های آموزش دیده ام وی ام

  تکنسین های ما آموزش های گسترده ای را در کادر ما انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.

  قطعات اصلی ام وی ام

  سان گیربکس همیشه قطعات اصلی ام وی ام را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده میکند تا تعمیرات گیربکس ام وی ام شما به بهترین نحو انجام شود.

  گارانتی مهر شده همراه با سربرگ

  تعمیرات گیربکس ام وی ام شما در مجموعه سان گیربکس همراه با گارانتی مهر شده انجام می شود.

  تست و عیب یابی رایگان

  دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن میتوانن به مجموعه مراجعه کنن و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

  اطلاعات مربوط به ام وی ام

  خودرو ام وی ام از سال 1381 در شهر ارگ جدید بم ایران در شرکت مونتاژ مدیران خودرو آغاز به تولید شد .این شرکت ، مونتاژ کننده برخی از خودروهای چینی به نام چری میباشد که در دو گروه ام وی ام و چری فعالیت دارد. محصولات گروه ام وی ام ( ام وی ام 110 ، ام وی ام 520 ، ام وی ام x22 ، ام وی ام x33 ، ام وی ام 550 ، ام وی ام 315 و…) می باشد .

  مجموعه سان گیربکس با سال ها تجربه و تخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی این اطمینان را به دارندگان خودروهای چینی می دهد که در کمتر از 48 ساعت خوروی شما را همانند روز اول تحویل دهد.

  تعمیرات گیربکس ام وی ام در این مجموعه با یکسال گارانتی صورت می پذیرد .

  نکات مهم در نگهداری گیربکس ام وی ام

  خطاهای گیربکس ام وی ام را جدی بگیرید و در اولین فرصت حتمابه تعمیرگاه تخصصی مانند سان گیربکس مراجعه فرمایید. هنگامی که گیربکس پیغام میدهد و چراغ گیربکس یا چراغ چک روشن میشود قطعا ایرادی در این مجموعه به وجود آمده است و رانندگی با گیربکس معیوب، باعث میشود قطعه خراب به دیگر قطعات آسیب برساند و هزینه تعمیرات گیربکس ام وی ام شما را چندین برابر کند.

  روغن گیربکس ام وی ام خود را سر وقت تعویض نمایید. روغن گیربکس اتوماتیک یکی از مهمترین ارکان گیربکس بوده و تعویض به موقع آن از بسیاری از آسیب ها جلوگیری میکند.

  خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌ تری نسبت به سایر خودرو ها دارند، ترجیحا از وسایل برقی اضافه استفاده نکنیدچرا که ممکن است به دیگر قسمت ها نیز آسیب زده بشود.

  مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارد و موتورشویی برای آنها توصیه نمی شود.

  تعمیرات گیربکس ام وی ام

  تعمیرات گیربکس

  همانطور که می دانید گیربکس یکی از قطعات مهم و اصلی اتومبیل ها می باشد که نیاز به سرویس دوره ای مرتب و منظم دارد تا از خرابی بیشتر آن جلوگیری شود.

  مجموعه ی سان گیربکس با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تکنسین و پرسنل مجرب، ماهر و آموزش دیده تعمیرات گیربکس اتومبیل های وارداتی و گرانقیمت را با کیفیت بالا و بدون کوچکترین مشکلی ارائه می‌دهد. بدون دغدغه و نگرانی اتومبیل خود را جهت تعمیرات به گروه تخصصی سان گیربکس بسپارید و در پایان کار اتومبیل را مانند روز اول تحویل بگیرید.

  تعمیرات گیربکس یکی از موارد بسیار مهم است تمامی افرادی که از اتومبیل ها استفاده می کنند حداقل یک بار با آن روبرو شده اند. بهتر است بدانید که گیربکس یکی از بخش های اصلی اتومبیل می باشد که در سیستم انتقال قدرت خودرو قرار دارد. در صورتی که گیربکس به درستی کار نکند باعث مشکل در حرکت خودروها خواهد شد.

  آشنایی با ساختمان داخلی گیربکس

  معمولاً گیربوکس ها به دو دسته اصلی تقسیم می شود. ساختمان داخلی هر یک با دیگری بسیار متفاوت می باشد.

  ساختار و تعمیر گیربکس دستی

  گیربکس های دستی معمولاً نخستین سیستم جعبه دنده طراحی شده در صنعت خودروسازی دنیا است. به مرور زمان پیشرفت کرده و به شکل امروزی در آمده است. جعبه دنده های اصلی را از جنس فولاد و چدن تولید می‌کنند. اجزای داخلی یک محور چرخ دنده مرکزی وظیفه انتقال قدرت از موتور ماشین چرخ های ماشین را برعهده خواهند داشت.

  در سان گیربکس تعمیرات گیربکس ام وی ام تخصص ماست .

  انواع گیربکس

  گیربکس خودکار

  گیربکس های اتوماتیک محبوب ترین نوع گیربکس خودرو در جهان هستند. آنها قدرت موتور و سرعت خودرو را محاسبه می کنند و دنده ها را در حین پرواز تنظیم می کنند تا حداکثر عملکرد و مصرف سوخت را تنظیم کنند.

  گیربکس دستی

  گیربکس های دستی ساده ترین شکل گیربکس خودرو هستند. با این سیستم برق به یک کلاچ فرستاده می شود که راننده به صورت دستی آن را کار می کند.

  مجموعه ی سان گیربکس با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تکنسین و پرسنل مجرب، ماهر و آموزش دیده تعمیرات گیربکس اتومبیل های وارداتی و گرانقیمت را با کیفیت بالا و بدون کوچکترین مشکلی ارائه می‌دهد.

  با توجه به قیمت بالای خودرو در ایران نگهداری مناسب از خودرو جلوگیری از خراب شدن آن بسیار حائز اهمیت است. یکی از اجزای اساسی هر خودرو خصوصاً خودرو های اتوماتیک گیربکس است، نگهداری از گیربکس نقش مهمی در سلامت خودروی ام وی ام دارد.

   

  سایر لینک های مرتبط با تعمیرات خودرو

   

  تعمیرات گیربکس ام وی ام سان گیربکس

  ام وی ام برند خودرو ساز چینی است که با تولید خودرو های اقتصادی معروف است. خودرو های ام وی ام در ابتدای ورود به ایران به دلیل شباهات به خودرو های به روز از نظر ظاهر و استفاده از فناوری های به روز مانند بهره مندی از گیربکس اتوماتیک توانستند سهم قابل توجهی از فروش را در بازار خودرو به خود اختصاص دهند.

  تعمیرات گیربکس ام وی ام در ایران با توجه به تعدد خودروهای این برند در ایران نسبت به سایر خودروها بیشتر انجام می‌شود. در خودروهای ام وی ام مشابه اکثر خودروهای تولیدی در حال حاضر، از گیربکس اتوماتیک استفاده می‌شود.

  گیربکس ام وی ام چیست؟

  گیربکس ام وی ام مشابه خودروهای روز به‌صورت اتوماتیک و عموماً پنج دنده‌ای است خودروهای ام وی ام در مقایسه با خودروهای بنز و پورشه ازنظر کارایی تنوع کمتری دارند و بیشتر برای رانندگی در شهر و جاده تولید می‌شوند و خودروهای اسپرت و مسابقه‌ای ندارد. گیربکس ام وی ام به‌عنوان یک رابط اصلی نیروی تولیدشده در خودرو که توسط موتور خودرو ایجاد می‌شود را به چرخ‌های خودرو منتقل می‌کند، پس از انتقال این نیرو است که چرخ‌های خودرو می‌توانند بدون مشکل حرکت کنند.

  اگر تعمیرات گیربکس ام وی ام به‌درستی انجام نشود خودرو دوباره خراب می‌شود، همچنین تعمیرات اشتباه می‌تواند سبب وارد شدن آسیب به سایر بخش‌های خودرو شود، در برخی از موارد جابه‌جایی اشتباه گیربکس سبب پاره شدن لوله‌های انتقال روغن در گیربکس می‌شود، این امر باعث نشتی روغن می‌شود. در سان گیربکس تعمیرات گیربکس ام وی ام توسط تکنسین‌های متخصص انجام می‌شود، کلیه‌ی موارد مربوط به تعمیرات گیربکس ام وی ام از تعویض روغن تا تعویض کامل گیربکس ام وی ام در سان گیربکس توسط افراد متخصص انجام می‌شوند.

  عیب یابی گیربکس ام وی ام

  یکی از مهم ترین موارد قبل از شروع کردن به تعمیرات گیربکس عیب یابی است، با توجه به اینکه خودرو های ام وی ام در بازار بیشتر از سایر خودرو های خارجی خرید و فروش می شوند ساختار این خودرو ها برای تعمیرکاران آشنا هستند اما همچنان نمی توان بدون دانش برای تعمیرات گیربکس ام وی ام اقدام کرد چرا که گیربکس بخش مهمی در خودرو است و نمی توان به روش آزمون و خطا گیربکس را تعمیر و حتی سرویس کرد.

  در برخی از مواقع مشکلات گیربکس ام وی ام بسیار زیاد است و عملا تعمیرات گیربکس فایده ای ندارد و پس از مدتی گیربکس به دلیل بالا بودن میزان خرای دوباره دچار مشکل می شود، به همین دلیل تنها راه چاره تعویض کامل گیربکس است، خرید گیربکس ام وی ام با توجه به کم بودن قطعات خودرو امری دشوار است و خرید گیربکس تقلبی یا بی کیفیت علاوه بر صرف وقت هزینه ی شما را نیز بی نتیجه می گذارد. برای جلوگیری از بروز این مشکلات خرید گیربکس ام وی ام توسط مجموعه ی سان گیربکس انجام می شود، تمامی قطعات گیربکس و خود گیربکس با گارانتی و ضمانت نامه ارائه می شوند تا خیال شما از بابت کیفیت گیربکس راحت باشد.

  تعمیرات گیربکس اتومات

  تعمیرات گیربکس

  تعویض گیربکس ام وی ام

  پس از اینکه گیربکس جدید خریداری شد باید برای تعویض گیربکس اقدام کرد، اگر گیربکس خود را از مجموعه ما خریداری کرده باشید جای هیچ مشکلی نیست چرا که ما تعویض و سرویس گیربکس را با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهیم داد. در صورتی که خودتان گیربکس را تهیه کرده می شود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا پس از انجام اقدامات لازم تعویض گیربکس شما انجام گیرد. انجام سرویس دوره ای به موقع نیاز به تعویض کامل گیربکس را به حداقل می رساند.

  هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام

  هزینه تعمیرات گیربکس ام وی ام با توجه به نوع خودرو متفاوت است خودرو های ام وی ام انواع مختلفی در بازار دارند و مدل های جدید تر از گیربکس بهتر و با کیفیت تری در مقایسه با مدل های قدیمی تر بهره می برند. تعمیرات گیربکس ام وی ام خدمات مختلفی را شامل می شود که این خدمات می توانند در قیمت تمام شده تعمیر خودرو این تفاوت ایجاد کنند برای نمونه تعویض روغن گیربکس ام وی ام در مقایسه با سایر خدمات تعمیرات گیربکس هزینه ی کمتری دارد اما همین روغن گیربکس اگر در زمان مناسب تعویض نشود می تواند سبب خرابی و سایش در چرخ دنده های گیربکس شود که در این صورت نیاز است تا چرخ دنده های آسیب دیده همگی تعویض شوند.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف می نمایید.

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *