• تعمیرات گیربکس تهران

  تعمیرات گیربکس تهران توسط مجرب‌ترین متخصصان و به‌روزترین امکانات را از مرکز تخصصی سان گیربکس بخواهید. ما در این مرکز به صورت تخصصی به تعمیرات گیربکس اتومبیل‌های خارجی و همچنین خودروهایی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند، مشغول هستیم. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در مورد تعمیرات گیربکس اتومات اتومبیل خود دارید، می‌توانید با سان گیربکس تماس بگیرید.

  تعمیرات گیربکس تهران

  کارگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک سان گیربکس با بیش از چندین سال سابقه در امر تعمیرات خودرو فعالیت دارد .

  خدمات سان گیربکس

  ۱- سرویس های دوره ای گیربکس ، شامل نصب دستگاه بر روی گیربکس و ریست کردن گیربکس ، چک کردن مقدار و رنگ و بوی روغن گیربکس اتوماتیک ، چک آپ کردن گیربکس توسط متخصصین

  ۲-رفع عیب های گیربکس شامل :

  • روشن شدن چراغ اضطراری
  • تقه زدن گیربکس در دمای پایین و بالای خودرو به خصوص در ترافیک ها
  • رفع عیب گازهای هرز خودرو از دنده ۱ به ۲، ۲ به ۳، ۳ به ۴
  • رفع عیب توان و قدرت کم گیربکس توسط تعمیرات و تعویض تورک کانورتور
  • رفع عیب قفل شدن دنده از پارک به بقیه حالت های گیربکس
  • رفع عیب کابل و لیور دنده تا ۸۰ درصد بدون تعویض قطعه با هزینه کم
  • تعویض روغن گیربکس اورجینال و کم کردن کنتور روغن گیربکس اتوماتیک توسط دستگاه عیب یاب
  • رفع تقه های دنده عقب گیربکس

  ۳- تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک ۴، ۵، ۶ سرعته ۲۰۰۶ میلادی به بالا

  ۴- تعمیر انواع گیربکس های CVT

  تعمیرات گیربکس تهران با کادری مجرب و متخصص با سابقه در سان گیربکس. کلیه خدمات گیربکس اتوماتیک شامل ۱ سال گارانتی میباشد . رفع عیب تضمینی تقه های خودرو

  با توجه به وظیفه گیربکس که انتقال قدرت و نیروی حرکتی از موتور به چرخ‌ها است، در صورتی که ایرادی در کارکرد این بخش از اتومبیل پیش بیاید، عملکرد خودرو مختل شده و در مواردی که ایرادِ پیش آمده حاد باشد، حتی می‌تواند برای سرنشینان اتومبیل خطر جانی نیز در پی داشته باشد. بیشترین ایراداتی که در گیربکس‌های اتوماتیک رخ می‌دهد مربوط به ساعت گیربکس و سیم آن، فیلتر هوا، روغن گیربکس، توربین آن و شیرهای برقی به کار رفته در گیربکس است. هنگامی که یکی از این نواقص یا برخی از آن‌ها اتفاق بیفتد، ممکن است خودروی شما در هنگام شروع حرکت تقه بزند یا در هنگام افزایش دنده یا کاهش آن، این موضوع را مشاهده کنید. قفل کردن خودروها در یک دنده خاص یا رفتن آن‌ها به دنده اضطراری از دیگر نشانه‌هایی است که حاکی از بروز ایراد در گیربکس اتومبیل است.

  برای مواجه نشدن با چنین مسائلی صاحبان خودرو باید نسبت به سرویس دوره‌ای اتومبیل خود اقدام کرده و روغن گیربکس را نیز در زمان و کیلومتر تعیین شده تعویض نمایند. اگر شخصی به طور مداوم از خودروی خود استفاده کند ولی برای تعویض روغن گیربکس یا انجام سرویس اقدامی نکند، به احتمال زیاد به گیربکس اتومبیل خود آسیب خواهد زد. مرکز خدمات تخصصی سان گیربکس ، تعمیرات گیربکس تهران را با بهترین کیفیت و گارانتی انجام می‌دهد.

   

  تعمیرات گیربکس

  تعمیرات گیربکس اتومات

   

  تعمیرات گیربکس تهران در سان گیربکس

  تعمیرات گیربکس تهران از جمله اقدامات و فعالیت‌های تخصصی است که در حوزه تعمیرات اتومبیل صورت می‌گیرد. گیربکس اتومات، نیمه اتومات و دنده‌ای تعبیه شده در سیستم داخلی خودرو وظیفه‌ی انتقال قدرت موتور ماشین به چرخ‌ها را بر عهده دارد. این امر نشان دهنده‌ی اهمیت یافتن یک متخصص در زمینه تعمیرات گیربکس تهران در هنگام مواجهه با خرابی گیربکس است.

  زمان نیاز به تعمیرات گیربکس

  تاثیر خرابی گیربکس ماشین بر دیگر قسمت‌های اتومبیل اهمیت تعمیرات این قطعه افزایش می‌دهد. اگر در هنگام استفاده از ماشین با اتفاقاتی مثل تقه کردن‌ های جعبه دنده و سرو صداها و علایم هشدار ماشین، عوض نشدن دنده ماشین، نشت روغن و یا مایع، گرفتن کلاچ و یا بوی سوختگی مواجه شدید به احتمال زیاد خودروی شما نیاز به بازبینی اساسی وضعیت جعبه دنده و تعمیرات گیربکس دارد.

  توجه داشته باشید زمانی که مشکلاتی مثل تعمیرات گیربکس ماشین مطرح است، باید به دنبال افراد متخصص‌تر در زمینه مکانیکی برای تشخیص و رفع عیب باشید. دسترسی و یافتن نزدیک‌ترین مکانیکی قابل اعتماد به محل زندگی یا محلی که ماشین دچار مشکل شده است، برای تعمیرات گیربکس تهران از طریق وب سایت سان گیربکس به راحتی امکان پذیر است.

  سایر تعمیرات گیربکس

  هزینه تعمیرات گیربکس

  قیمت تعمیرات گیربکس تهران برای خودرو‌های مختلف و بر اساس ایرادات مشاهده شده در جعبه دنده و قطعات وابسته به آن برای انواع گیر بکس اتومات و دستی متفاوت است. مثلا قیمت تعمیرات گیر بکس تهران وابسته به تعمیرات گیربکس اتوماتیک، تعمیرات گیربکس اتوماتیک پژو 206، تعمیرات گیربکس اتوماتیک، تعمیرات گیربکس اتوماتیک آندره، تعمیرات گیربکس اتوماتیک 207 و دیگر خودروهای ایرانی و خارجی متفاوت است.

  ما در این مرکز به صورت تخصصی به تعمیرات گیربکس اتومبیل‌های خارجی و همچنین خودروهایی که دارای گیربکس اتوماتیک هستند، مشغول هستیم. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در مورد تعمیرات گیربکس اتومات اتومبیل خود دارید، می‌توانید با سان گیربکس تماس بگیرید.

   

  تعمیرات گیربکس اتوماتیک

  خودرو ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هماهنگی و کار کردن درست این قطعات در کنار هم سبب حرکت درست خودرو میشود. مهم ترین اجزایی که در هر خودرو قرار دارند عبارتند از موتور، سیستم برقی و گیربکس اتوماتیک خودرو . در حال حاضر اغلب خودرو ها برای کارایی بالاتر و جلوگیری از خرابی های احتمالی از تعمیرات گیربکس اتوماتیک بهره می برند. تعمیرات گیربکس اتوماتیک با توجه به اجزای داخلی به کار رفته در ساخت این گیربکس ها و نوع اتصالات آن ها کاملا با گیربکس دستی تفاوت دارد و باید توسط افراد متخصص انجام شود.

   

   

  تعمیرات گیربکس تهران

   

  نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک :

  لغزش گیربکس

  اگر ماشین شما بدون هیچ دلیل مشخصی در حال تعویض دنده است و موتور شما شروع به تولید صدای ناله می کند، ممکن است با لیز خوردن گیربکس مشکل داشته باشید.

  جابجایی خشن یا عدم پاسخگویی

  گاهی اوقات یک ماشین از تعویض دنده امتناع می کند یا به آرامی تعویض نمی کند. اگر هنگام تعویض دنده صدای تند می شنوید یا تعویض دنده سخت را احساس می کنید، ممکن است گیربکس شما در مراحل ابتدایی خرابی باشد. هر گونه پاسخ تاخیری در شتاب یا حرکت ممکن است نشان دهنده این باشد که وسیله نقلیه شما مشکل انتقال دارد.

  نشت روغن گیربکس اتوماتیک

  گیربکس ها واحدهای مهر و موم شده هستند و هرگز نباید نشتی داشته باشند. اگر متوجه یک لکه قرمز روشن یا تیره در زیر ماشین خود شدید، مقداری مقوا زیر ماشین بگذارید و مشخص کنید که آیا نشتی فعال است یا خیر. همچنین رنگ مایع را بررسی کنید – اگر مایع قهوه ای تیره یا سیاه است، دما بسیار بالا است و باید گیربکس خود را بررسی کنید.

  تعمیرات گیربکس اتوماتیک

  گیربکس بازسازی شده مجموعه ای از قطعات است که باید در هماهنگی کامل با هم کار کنند.

  هنگامی که یک تعمیرات گیربکس اتوماتیک بازسازی می شود، “قطعات نرم” جدید مانند مهر و موم و دیسک های کلاچ با “قطعات سخت” موجود مانند چرخ دنده ها و پمپ ها مخلوط می شوند.اگر کار بسیار خوب انجام شود و تعمیرات و نگهداری منظم انجام شود، بازسازی گیربکس می تواند تا زمانی که گیربکس اصلی طول بکشد. با این حال، مواردی وجود دارد که در قابلیت اطمینان گیربکس بازسازی شده نقش دارند، مانند کیفیت بازسازی، وضعیت گیربکس که بازسازی شده و شیوه نگهداری.

  گرما پاشنه آشیل تعمیرات گیربکس تهران است. گرمای بیش از حد نه تنها به دلیل نگهداری ضعیف، بلکه به دلیل سبک رانندگی نیز ایجاد می شود. اگر رانندگی می‌کنید، دمای گیربکس شما مرتباً در سمت بالا قرار می‌گیرد و از چراغ توقف دور می‌شوید یا برای عبور از افراد مجبور به تعویض دنده می‌شوید.

  اگر هر یک از این موارد در مورد شما صدق می کند، باید به خود و انتقال خود لطف کنید و یک خنک کننده انتقال کمکی نصب کنید. این به سیال انتقال اجازه می دهد تا گرمای قابل توجهی بیشتری را قبل از بازگشت به گیربکس دفع کند.

  یافتن علت اصلی مشکل

  تعویض قطعات در گیربکس فقط برای اینکه ماشین شما چند ماه بعد با همین مشکل به مغازه برگردد، فایده ای ندارد. اگر علت اصلی مشکل شناسایی نشود، ممکن است اتفاق بیفتد. این می تواند به اندازه مایل های انجام شده توسط وسیله نقلیه ساده باشد، اما می تواند یک ترک کوچک در جایی از یکی از قطعات باشد که اگر شناسایی نشود می تواند همچنان مشکل ساز باشد. یافتن این علت ریشه ای می تواند زمان بیشتری از حد انتظار نیاز داشته باشد.

  مشکلات مربوط به گرفتن قطعات

  اگر ماشین شما یک مدل قدیمی یا کمیاب است، ممکن است تعمیرگاه برای تامین قطعه مشکل داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد می تواند باعث تاخیر قابل توجهی شود. معمولا تعمیرات گیربکس تهران در تعمیرگاه با توجه به برند و مدل خودرو از احتمال بروز این مشکل مطلع می شود. اگر آنها این دانش را دارند، باید شما را از قبل آگاه کنند.

  با توجه به نقش مهمی که تعمیرات گیربکس اتوماتیک در سلامت و کارایی خودرو ایفا می کند تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودرو باید توسط افراد متخصص انجام شود. گیربکس اتومات در ساختار تفاوت های فراوانی با گیربکس دستی دارد و این موارد باید در زمان تعمیرات گیربکس مورد توجه قرار گیرد. در مرکز سان گیربکس تعمیرات گیربکس تهران با توجه به این موارد و در نظر گرفتن علل خرابی گیربکس توسط افراد متخصص انجام می شود و تمامی خدمات با ضمانت کامل ارائه می شوند.

   

   

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف می نمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *