• تعمیرات گیربکس هایما

  تعمیرات گیربکس هایما تخصص ما در سان گیربکس می باشد. تعمیرات گیربکس اتوماتیک تخصصی حساس است که اگر به متخصص خوب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود .تمامی خودروهای هاوال باید در فواصل منظم سرویس شوند. و اگر تعمیرات آنها به متخصص خوب سپرده نشود باعث خرابی قطعات دیگر و چندین برابر شدن هزینه تعمیرات میشود . تعمیر گیربکس هایما خود را جدی بگیرید و آن را به دست هر کسی نسپارید چرا که خودرو های چینی از حساسیت بیشتری برخوردارند و تعمیر گیربکس اتوماتیک آن ها کار هر تعمیرکاری نمی باشد. تعمیرگاه سان گیربکس  با دهه ها تجربه تعمیر گیربکس خودرو های چینی در خدمت شما عزیزان است تا گیربکس خودرو شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تعمیر نماید.ما مفتخریم اعلام کنیم بیش از 80 درصد خودروهای تعمیر شده در این مجموعه خودروهای چینی بوده و با بیش از 20 شهر در ایران در حال همکاری میباشیم . با سان گیربکس همراه باشید.

   

  تعمیرات گیربکس هایما

   

   

   

  سایر لینک های تعمیر گیربکس خودرو

  خودرو هایما

  شرکت خودروسازی هایما، یک شرکت خودروسازی چینی مستقر در هایکو، هاینان و یکی از شرکت‌های تابعه گروه FAW است. فعالیت اصلی آن تولید خودروهای سواری برای شرکت های دیگر می باشد. هایما در سال 1992 به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین دولت استان هاینان و مزدا برای تولید مدل های مزدا برای فروش در چین تاسیس شد. در سال 2006، FAW سهم مزدا از سرمایه گذاری را خرید، اگرچه بسیاری از مدل های هایما هنوز از فناوری مزدا استفاده می کنند. از سال 2012، هایما ظرفیت تولید سالانه تقریباً 400000 خودرو را داشت. در مجموع 157242 خودروی سواری هایما در سال 2013 در چین فروخته شد که آن را به بیست و هشتمین برند پرفروش خودرو در این کشور در آن سال و دوازدهمین برند پرفروش چینی تبدیل کرد.

  حالت اضطراری گیربکس اتوماتیک هایما به چه معنایی می باشد ؟

  در زمانی که خودرو دچار نقص فنی می‌شود، کامپیوتر گیربکس دستور می‌دهد تا گیربکس به حالت دنده 3 منتقل شود، تا فشار کمتری به گیربکس وارد شود و از خرابی های بیشتر جلوگیری کند. از طرفی راننده از این موضوع آگاه شود و خودرو رو به تعمیرگاه منتقل کند.

  تضمین ما در سان گیربکس

  • تکنسین های آموزش دیده هایما : تکنسین های سان گیربکس آموزش های گسترده ای را در کادر سان گیربکس انجام داده اند. آنها با رعایت کامل ضمانت نامه خودروی شما را با بالاترین استانداردها تعمیر خواهند کرد.
  • قطعات اصلی هایما : تعمیرگاه ما همیشه قطعات اصلی هایما را که با استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش شده ، استفاده میکنند تا تعمیرات گیربکس هایما شما به بهترین نحو انجام شود.
  • خودرو بر رایگان : جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز مجموعه سان گیربکس خودروی شما را در هر نقطه از شهر با خودرو بر خود حمل خواهد کرد.
  • گارانتی مهر شده همراه با سربرگ : تعمیرات گیربکس هایما شما در مجموعه سان گیربکس همراه با گارانتی مهر شده انجام میشود.
  • تست و عیب یابی رایگان : کلیه دوستانی که ایرادی در خودروی اتوماتیک خود احساس میکنن می توانند به مجموعه مراجعه کنند و بدون پرداخت هزینه از ایرادات خودرو خود آگاه شوند.

  تعمیرات گیربکس

  تعمیرات گیربکس اتومات

  جعبه دنده هایما

  جعبه دنده یا همان گیربکس خودرو و موتور آن از جمله مهمترین مواردی هستند که باعث می شود خودرو شما از حرکت بایستد. اگر گیربکس اتوماتیک و موتور خودرو عملکرد مناسبی نداشته باشند ، خودرو شما توان حرکت ندارد. توجه به این موضوع از این جهت بسیار حائز اهمیت است که در صورت بروز مشکلات جرئی در گیربکس اتوماتیک با عیب‌یابی صحیح از خرابی‌های بزرگتر و مهم تر جلوگیری خواهید کرد و در هزینه‌ تعمیرات گیربکس هایما صرفه جویی کنید.

  موارد زیر از نشانه های خرابی در گیربکس اتوماتیک هایما است :

  • سطح پایین روغن گیربکس
  • رنگ و شرایط روغن گیربکس
  • نشتی روغن گیربکس
  • لغزش در هنگام حرکت
  • روشن شدن چراغ گیربکس
  • صدای ناله، زوزه و سوت گیربکس
  • بوی سوختگی از گیربکس

  لرزش خودرو هنگام حرکت هایما ناشی از چیست ؟

  لرزش خودرو در بعضی مواقع علتی غیر از خرابی گیربکس دارد مثل، خرابی در دسته موتور یا خرابی در پلوس. اما موارد دیگر نظیر بکسواد کردن صفحه کلاچ‌ها می تواند علت مهم دیگری باشد. بکسواد زمانی رخ می‌دهد که صفحه کلاچ بین فلایویل ودیسک کلاچ بلغزد.

   

  تعمیرات گیربکس هایما

  تعمیرگاه گیربکس هایما

  گیربکس درخودرو ها نقش انتقال قدرت از موتور به چرخ ها را بر عهده دارد. در قدیم دنده خودرو ها عموما به صورت دستی بودند و کار با آن ها کمی مشکل بود. با توجه به اینکه علم و فناوری روزانه در حال پیشرفت هستند، محققان برای راحت تر بودن کار با اتومبیل اقدام به تولید خودروهایی با دنده اتوماتیک کردند که عملکرد اتوماتیک دنده وابسته به گیربکس است.

  هایما اس ۷ یک خودرو اس‌یووی است و توسط هایما اتومبیل که زیر مجموعه گرو فاو است در ایران تولید و عرضه می شود. هایما اس 7 با توجه به پلتفرم مزدا سی ایکس 7 ساخته شده است و بعد ها پلتفرم آن تغییر پیدا کرد و در مدل های جدید تر در آن از پلتفرم فورد اسکیپ استفاده شد. در قسمت ها و بخش های فنی هایما اس 7 نیز از تکنولوژی مشابه تکنولوژی میتسوبیشی و مزدا و بوش استفاده شده است.

  اولین مدل خودروی هایما اس 7 اولین بار در سال 2010 طراحی شده است و تا به امروز سه مدل از آن تولید شده است، اول در سال ۲۰۱۳، مدل فیس لیفت ۲۰۱۴ و مدل جدید ۲۰۱۶ توربو تولید شده‌است. یکی از مدل های پر فروش شرکت هایما، هایما اس 7 است که در سال 2013 و 2014 تولید شده است.

  هایما اس 7 در سال 1394 با همکاری شرکت هایما با ایران خودرو خراسان در این مونتاژ و تولید شد مدل ۲۰۰۰ سی‌سی در سال 1396 و مدل ۱۸۰۰ توربو شارژ به تولید رسیده‌است.

  در اواسط سال 1399 تولید هایما اس 7 در ایران به دلیل تحریم ها و نبود قطعات متوقف شد و پس از 3 ماه نام آن به هایما پلاس 7 تغییر پیدا کرد و دوباره تولید آن از سر گرفته شد.

  چرا گیربکس هایما گاز هرز می‌خورد ؟

  علت اصلی گاز هرز مشکل در کلاچ خودرو می باشد. علیت این خرابی کم بودن و یا نرسیدن روغن کافی پشت کاسه کلاچ‌ها، فرسودگی و مستهلک شدن صفحه کلاچ‌ها به وجود می‌آید.

  گیربکس اتوماتیک بدلیل انتقال گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدروالکترومکانیکی آن، مستلزم دقت و حساسیت بیشتری است.

  چرا گیربکس هایما تقه می‌زند ؟

  علت اصلی تقه زدن گیربکس اتوماتیک ناشی از ایراد برقی است. این ایراد در valve body  باعث برهم خوردگی استاندارد فشار روغن گیربکس می‌شود. در بعضی خرابی و یا پارگی در دسته موتورهای گیربکس می‌تواند عامل دیگری در تقه گیربکس باشد.

  بخش دیگری از خدماتی که توسط تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس ارائه می گردد؛ تعمیرات گیربکس هایما می باشد. یکی از اصلی ترین بخش های اتومبیل گیربکس می باشد که در عملکرد بهینه و مطمئن خودروها نقشه بسیار اساسی دارد. همانطور که ذکر شد گیربکس در دو نوع دستی و اتوماتیک طراحی می شود. زمانی که گیربکس اتومبیل شما نیاز به تعمیرات داشته باشد سعی کنید به افراد ماهر و مجرب مراجعه نمایید تا مشکل آن برطرف شود و کوچکترین مشکلی برای گیربکس اتومات اتومبیل شما جدا نشود.

  در تعمیرات گیربکس هایما باید موارد زیر را در نظر گرفت :

  • خطاهای گیربکس را جدی گرفته و در اولین فرصت به تعمیرگاه تخصصی مانند سان گیربکس مراجعه کنید. ادامه رانندگی با گیربکس معیوب، باعث گسترش خرابی به سایر قطعات شده که در نتیجه هزینه و زمان تعمیرات آن را چندین برابر می کند.
  • روغن گیربکس را در زمانبندی و کیلومتر تعیین شده تعویض کنید.
  • خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌تری نسبت به سایر خودروها دارند.ترجیحا از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، دزدگیر متفرقه و … استفاده نکنید.
  • مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارد و موتورشویی برای آنها توصیه نمی‌شود.

  سرویس دوره ای روغن گیربکس اتوماتیک هایما شامل چه مواردی می باشد ؟

  سرویس دوره ای شامل بازدیدروغن ، تعویض روغن و تعویض فیلتر گیربکس اتوماتیک می باشد. که در شرایط استاندارد باید هر 20 هزار کیلومتر تا 30 هزار کیلومتر باید انجام شود

  تعمیرات گیربکس در سان گیربکس

  بخش دیگری از خدماتی که توسط تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس ارائه می گردد؛ تعمیرات گیربکس هایما می باشد. یکی از اصلی ترین بخش های اتومبیل گیربکس می باشد که در عملکرد بهینه و مطمئن خودروها نقشه بسیار اساسی دارد. همانطور که ذکر شد گیربکس در دو نوع دستی و اتوماتیک طراحی می شود. زمانی که گیربکس اتومبیل شما نیاز به تعمیرات داشته باشد سعی کنید به افراد ماهر و مجرب مراجعه نمایید تا مشکل آن برطرف شود و کوچکترین مشکلی برای گیربکس اتومات اتومبیل شما جدا نشود.

  معرفی انواع گیربکس خودرو

  • گیربکس خودکار

  گیربکس های اتوماتیک محبوب ترین نوع گیربکس خودرو در جهان هستند. آنها قدرت موتور و سرعت خودرو را محاسبه می کنند و دنده ها را در حین پرواز تنظیم می کنند تا حداکثر عملکرد و مصرف سوخت را تنظیم کنند. این نوع گیربکس به رانندگان نیازی به تعویض دنده خود به خود یا استفاده از پدال کلاچ ندارد و برای رانندگانی که برای اولین بار سفر می کنند بسیار عالی است.

  • گیربکس دستی

  گیربکس های دستی ساده ترین شکل گیربکس خودرو هستند. با این سیستم برق به یک کلاچ فرستاده می شود که راننده به صورت دستی آن را کار می کند. سان گیربکس تعمیرات گیربکس هایما را برای شما به بهترین نحو ممکن به انجام می رساند

  چرا گیربکس هایما زوزه می‌کشد ؟

  صدای زوزه گیربکس می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله تیز شدن دنده‌ها به خاطر کارکرد بالا و فشار روغن می باشد. زوزه کشیدن گیربکس در خودروهای نو معمولا به علت کیفیت ذاتی گیربکس است. علت دیگر کیفیت بد مونتاژ و در نهایت عدم درگیری صحیح سطوح چرخ‌دنده‌ها با یکدیگر است.

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف می نمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *