• تعمیرات گیربکس پژو

  تعمیرات گیربکس پژو در سان گیربکس توسط کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد. گیربکس یکی از قطعات اصلی هر اتومبیلی می باشد که در صورت نیاز به تعمیر باید بلافاصله برای تعمیرات آن اقدام نمایید.

  تعمیرات گیربکس و تعمیرات گیربکس پژو باید توسط افراد متخصص و ماهر انجام شود. چرا که اگر به درستی انجام نشود خطرات بسیاری را برای اتومبیل شما به همراه دارد و امکان دارد به سمت تعویض گیربکس بروید. توجه داشته باشید اگر شما به صورت دوره ای و مرتب سرویس گیربکس پژو را انجام دهید دیگر مشکلات آن کمتر خواهد بود. سان گیربکس تمامی خدمات سرویس دوره ای گیربکس های دستی و اتوماتیک پژو را برای شما مشتریان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد تا شما از خرابی های بزرگ گیربکس اتومبیل خود در امان باشید.ضمانت یا گارانتی خدمات تعمیرات گیربکس پژو یکی از مواد بسیار مهم می باشد که مجموعه تخصصی سان گیربکس به شما ارائه می دهد.

   

  تعمیرات گیربکس پژو

   

   

  متخصصین تعمیرات گیربکس پژو با بالاترین دقت تعمیرات گیربکس را انجام خواهند داد. با گارانتی خدمات خیال شما را بابت کیفیت خدمات تعمیرات گیربکس انجام شده راحت خواهد کرد.

   

  آشنایی با پژو

  شرکت پژو نخستین خودرو سه چرخ توسط آرمان پژو با همکاری گوتلیب در سال ۱۸۸۹ تولید و روانه بازار کرد. اولین پژوی که به ایران وارد شد پژو ۴۰۵ و سپس پژو ۵۰۴ و پس از آن پژو ۲۰۵ می باشند. یکی از محبوب ترین مدل های پژو در ایران که مورد استفاده قرار می گیرد؛ پژو ۴۰۵ می باشد. پس از گذشت ۳۰ سال از ورود آن به ایران همچنان کاربران بسیاری از آن استقبال می کنند.

   

  مراحل تعمیرات گیربکس پژو

  بهتر است بدانید تعمیرات گیربکس پژو در طی سه مرحله انجام می‌شود.

  سه مرحله اصلی تست، عیب‌یابی و تعمیرات و تعویض قطعات معیوب و در آخر تست خودرو یا گیربکس پس از تعمیرات می باشد. بهتر است بدانید گیربکس های اتوماتیک ساختار الکتریکی، هیدرولیکی و مکانیکی نسبت به گیربکس های دستی بسیار حساس می باشند.

  _نکته بسیار مهمی که باید مد نظر قرار دهید این است که قلب گیربکس اتوماتیک مجموعه دنده های سیاره ای آن می باشد. گیربکس های 4 سرعته اتوماتیک پژو از محرکه جلو می باشند که این نوع گیربکس برای خودروهای با موتور TU5 قابل نصب و اجرا است.

   

  عیب یابی گیربکس پژو

  همانطور که می دانید مهم ترین مرحله تعمیرات گیربکس پژو عیب یابی آن می باشد. در بسیاری از موارد تعمیرکاران نمی‌توانند عیب یابی را به درستی انجام دهند و با توجه به تشخیص اشتباه هزینه های بسیاری را بر روی دست مشتریان می گذارند که در نهایت مشکل همچنان پابرجا است. بهتر است بدانید در تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس عیب یابی و تعمیرات گیربکس پژو و یا هر اتومبیل دیگر توسط افراد ماهر و مجرب انجام می شود. این افراد با توجه به تجربه بالایی که دارند به درستی عیب یابی را انجام داده و بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات اتومبیل شما انتخاب می کنند تا هزینه گزافی را پرداخت ننمایید.  اگر سرویس دوره ای انجام نشود امکان دارد مشکلات بزرگتری را برای شما به همراه داشته باشد. وقتی که شرایط گیربکس اتومبیل شما به گونه‌ای باشد که تعمیرات آن مکان پذیر نباشد باید به به سراغ خرید گیربکس پژو بروید. زمانی که شما به تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس مراجعه می‌کنید دیگر نگرانی بابت این مشکلات نداشته باشید تا حد امکان سعی بر این است که تعمیرات گیربکس پژو در تعمیرگاه انجام شود. در صورت نیاز به تعویض قطعات نیز از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده می شود تا شما دیگر دغدغه و نگرانی بابت آن داشته باشید.

  تعمیرات گیربکس پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

  پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ از جمله خودروهای مورد استفاده می باشد که از محبوبیت بالایی در بین ایرانیان برخوردار است. با توجه به قیمت مناسب این اتومبیل ها بسیاری از افراد از خرید آن استقبال کرده و بهره مند می شود. شایان ذکر است مشکلات گیربکس در خودروهای ۲۰۶ و ۲۰۷ کم نیست. ممکن است گیربکس در هنگام تعویض دنده به اصطلاح تقه بزند که در چنین مواردی امکان دارد مشکل از برق گیربکس باشد.

  روغن گیربکس یکی از مهم ترین قسمت های گیربکس می باشد که باید در فواصل زمانی منظم بررسی و در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشد روغن آن را تعویض نمایید. سعی کنید از روغن های مخصوص گیربکس های اتوماتیک استفاده کنید. هر زمان که تعویض روغن گیربکس انجام می دهید سعی کنید فیلتر روغن را نیز تعویض نمایید.

   

  در تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس عیب یابی و تعمیرات گیربکس پژو و یا هر اتومبیل دیگر توسط افراد ماهر و مجرب انجام می شود. این افراد با توجه به تجربه بالایی که دارند به درستی عیب یابی را انجام داده و بهترین راه حل برای برطرف کردن مشکلات اتومبیل شما انتخاب می کنند تا هزینه گزافی را پرداخت ننمایید.

  تعمیرات گیربکس پژو یکی از خدماتی می باشد که توسط مجموعه تخصصی سان گیربکس ارائه می گردد. در صورت نیاز به تعمیرات گیربکس پژو سعی کنید تعمیرات آن را به مجموعه تخصصی سان گیربکس بسپارید تا دیگر دغدغه ای بابت تعمیرات اصولی و با کیفیت نداشته باشید.

  این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از تعمیرکاران مجرب و متخصص بهترین و مناسب ترین روش را برای تعمیرات گیربکس پژو شما انتخاب می‌کنند. پس سعی کنید تعمیرات تخصصی اتومبیل خود را به تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس بسپارید.

  سایر تعمیرات مربوط به خودرو

  گیربکس اتومات al4

  گیربکس اتومات ۲۰۶ از نوع ۵ دنده ای می باشد. گیربکس اتومات مانند AL4 از طریق یک جریان الکتریکی می تواند دنده را در حین حرکت تعویض کند. این گیربکس در حین کار و حرکت، گرمای زیادی ایجاد می کند. به همین دلیل در این میان وجود یک مبدل حرارتی بسیار لازم است. هنگامی که آب رادیاتور اصلی از این مبدل عبور می کند، دمای روغن گیربکس پایین آمده و عملکرد گیربکس ایده آل خواهد بود.

   

  • چرا گیربکس اتوماتیک خودرو من تقه میزند ؟

  معمولا تقه زدن در گیربکس مشکل در ساعت گیربکس خودرو می باشد یا ایرادات برقی در خودرو شما ایجاد شده که باید رفع شود .

   

   

  تعمیرات گیربکس پژو

   

  تفاوت انواع گیربکس های ۲۰۶

  گیربکس پژو ۲۰۶ SD اتومات، تیپ ۶ و نیز ۲۰۷i همگی یکسان بوده و از نوع اتومات هستند. معمولا خودروهای با گیربکس های اتومات، موتورهای قوی تری به نسبت گیربکس های دستی دارند. لذا در پروسه انتقال قدرت گیربکس اتوماتیک، اتلاف انرژی بیشتری اتفاق می افتد. بعنوان مثال میانگین مصرف سوخت پژو ۲۰۶ تیپ ۶ بیشتر از تیپ ۵ می باشد.

   

  مشکل تقه زدن /ضربه زدن گیربکس

  هنگامی که خودرو در ترافیک می ماند بخاطر درجا کردن خودرو، گیربکس گرم شده و صدای تقه زدن احساس میشود. این مشکل در پژو 206 و 207 با گیربکس اتوماتیک با تغییر دنده از حالت ایستاده به حالت حرکت وجود دارد. این مورد یکی از ایرادات بسیار شایع گیربکس های AL4 است که در 206 و 207 استفاده میشود. حتی گیربکس های فابریک و نو هم پس از مدتی چنین ایرادی را پیدا میکنند. هر چند این مشکل به سادگی قابل تعمیرات بوده و به راحتی تعمیر می شود.

   

  تعمیرات گیربکس

  تعمیرات گیربکس اتومات

  گاز هرز خوردن در تعویض دنده 1 به 2 :

  این مشکل نیز یکی از ایرادات فابریک گیربکس اتوماتیک 206 و 207 می باشد که با انجام دادن برخی از تغییرات به راحتی قابل حل شدن است.

  • چرا از گیربگس اتومات خودرو من صدا های عجیب مانند زوزه در می آید ؟

  دلیل بسیار ساده است دنده سیاره ای و یا دنده های دیفرانسیل دچار خرابی و مشکل شده اند .

   

  داغ کردن بیش از حد گیربکس اتوماتیک 206

  یکی دیگر از ایرادات شایع گیربکس اتوماتیک پژو 206، داغ کردن گیربکس اتوماتیک آن میباشد. رسیدگی به موقع و تعمیرات گیربکس پژو شما در اسرع وقت مهم ترین نکته ی جلوگیری از آسیب دیدن جدی خودروی شماست.

  این اتفاق در تمامی گیربکس های اتوماتیک رخ میدهد. عامل اصلی تولید گرما در گیربکس اتوماتیک مبدل گشتاور یا Torque Convertor میباشد. روغن گیربکس توسط آب رادیاتور خنک میشود. در خودرو های پژو 206 با گیربکس های اتوماتیک توسط رادیاتوری کوچ خنک میشود. این سیستم ضعیف خنک باعث میشود که روغن گیربکس خنک نشود و باعث عدم تعویض به موقع دنده میشود. این ایراد بیشتر در تیپ 4 پژو 206 از مدل های 1385 به پایین بیشتر دیده میشود.

  نگهداری و جلوگیری از تعمیرات گیربکس

  مهم ترین مسئله برای جلوگیری از خرابی گیربکس های خودرو های خارجی و وارداتی نگهداری و مراقبت و انجام سرویس های دوره ای آنها هست و اگر خودرو شما چراغ گیربکس یا چراغ چک روشن را روشن میکند باید سریعا خود را به یک تعمیرگاه تخصصی تعمیرات گیربکس پژو برسانید تا از خرابی هایی که در آینده سراغ گیربکس خودرو شما می آید جلوگیری کنید!

  اگر هرگونه مشکل در تعمیرات گیربکس پژو خود داشتید ما در تعمیرگاه تخصصی سان گیربکس در خدمت شما عزیزان هستیم .

   

  هزینه تعمیرات گیربکس

  در حال حاضر قیمت تعمیرات گیربکس به دلیل نوسانات قیمت در بازار ثابت نیست و می توانید از طریق شماره تماس ها با ما تماس بگیرید و قیمت تعمیرات گیربکس پژو را استعلام نمایید.

  تعمیرات گیربکس پژو اتوماتیک ۲۰۶ شامل خدماتی :

  • تعمیرات گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶

  • سرویس دوره‌ای گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶

  • تعویض روغن گیربکس پژو ۲۰۶

  • بازدید فنی گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶ با یک سال گارانتی

  • عیب یابی و نمایش ایراد گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶

  • مشاوره رایگان ۲۴ ساعته

  • مشاوره صحیح رانندگی با گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶ است.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف می نمایید.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

   

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *