• تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک با متخصصان حرفه ای در سان گیربکس:

  برای کارکردن صحیح قطعات باید تمامی اجزایی که در کنار هم هستند باید به‌درستی کار کنند تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک یکی از علت‌های  کارکرد صحیح خودرو است. مهم‌ترین اجزای خودرو موتور و سیستم برقی و گیربکس اتوماتیک خودرو است که اگر برای این قطعات مشکلی پیش بیاید باعث صدمه دیدن و خرابی می‌شود. تعمیر گیربکس اتوماتیک از این خرابی جلوگیری می‌کند. با توجه به اجزای داخلی به‌کاررفته در گیربکس‌ها و نوع اتصالات آن‌ها باید این کار توسط افراد متخصص انجام شود. پس با سپردن تعمیر گیربکس به افراد متخصص مجموعه سان گیربکس شما می‌توانید  خدمات خودرو خود را به متخصصان ما بسپارید. تعمیر اتوماتیک گاهی اوقات باعث جلوگیری از صدمه دیدن به موتور می‌شود.

  تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک

  ایجاد صدای نامتوازن  و سختی دنده در خودرو:

  اگر ماشین شما بدون هیچ سروصدایی و بدون هیچ دلیل مشخصی دچار صدای نامتوازن شود یا هنگام تعویض دنده جابجایی دنده سخت است و یا دنده شروع به لرزش می‌کند باید به صدمه دیدن گیربکس شک کنید. در این مرحله سریعاً به متخصصان سان‌گیربکس مراجعه نمایید. گاهی اوقات با مشکل تعویض دنده مواجه می‌شوید که به‌سختی جا می‌رود یا لرزش دارد اگر هنگام تعویض دنده صدای تند می‌شنوید احتمالاً گیربکس خودرو شما در محل اولیه خرابی است. هرچه زودتر به آن رسیدگی کنید دچار نقص کمتری است و تعمیر آن راحت‌تر هست در بعضی موارد مشکلات بروز پیدا نمی‌کنند و نمی‌توان آن‌ها را تشخیص دهید و ممکن است به‌صورت آهسته‌ آهسته مشکلات خود را بروز دهند و برای این‌که متوجه خرابی مشکلات‌ خودرو شوید. هنگام شنیدن کوچک‌ترین صدایی آن را نزد متخصصان ببرید تا از خرابی و صدمه دیدن به خودرو شما جلوگیری شود.

  چرا باید تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک را جدی بگیریم:

  تعمیر قطعات گیربکس به این دلیل انجام می‌شود که ماشین شما به‌درستی کار کند و چند ماه بعد دچار مشکل نشود. اگر علت اصلی را مشخص نکنیم ممکن است که ماشین شما بعد از چند ماه دوباره به تعمیرگاه برگردد به‌همین خاطر متخصصان مجموعه سان گیربکس برای شما عزیزان خدماتی را در نظر گرفته‌اند که بدون صدمه دیدن به گیربکس تمامی مشکلات آن را حل کنند و مشکل اصلی را شناسایی کنند مشکل اصلی باید توسط متخصصان انجام شود. زیرا کوچک‌ترین صدمه‌ای باعث می‌شود که کل گیربکس از بین رود در گیربکس ممکن است بیش‌از چندین هزار قطعه وجود داشته باشد که از ساختارهای متفاوتی تشکیل‌شده باشند. هنگامی‌که تعمیر گیربکس اتوماتیک را انجام می‌دهیم قطعاتی مانند مهر و موم و دیسک‌های کلاچ با قطعات سخت و قطعات نرم مخلوط می‌شوند به‌همین خاطر برای بازسازی آن‌ها احتیاج به یک تعمیر تخصصی است. گرمای بیش‌ازحد تنها باعث صدمه دیدن به گیربکس می‌شود.چرخ دنده ها در گیربکس از اجزای ضروری و مهم در خودرو گیربکس است به‌همین خاطر تعمیر آن باید به‌صورت حرفه‌ای انجام شود. اگر گیربکس خودرو به‌درستی کار نکند باعث می‌شود که شتاب موتور به چرخ‌ها منتقل نشود و خودرو نیروی لازم را برای حرکت نداشته باشد. درنتیجه توان کارکرد ندارد اگر در زمان مناسب مشکل آن را تشخیص دهید و با مراجعه به مجموعه سان گیربکس به آن رسیدگی کنید از صدمه دیدن آن جلوگیری می‌کنید. با مراجعه به متخصصان با علم و دانش و مجموعه سان گیربکس با خیال راحت تعمیر را به ما بسپارید.

  تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک با تکنولوژی‌های روز دنیا:

  همان‌طور که اشاره کردیم یکی از دغدغه‌هایی که تمامی صاحبان ماشین‌های اتوماتیک دارند خرابی در بخش گیربکس اتوماتیک است. زیرا گیربکس اتوماتیک باید با روش‌های نوین و جدید تعمیر شود در زمان حرکت خودرو استهلاک زیاد باعث می‌شود که گیربکس به‌مرور زمان دچار مشکلات مختلفی شود. تعمیر انواع ماشین‌ها با هم فرق دارد مثلاً در ماشین‌های هیوندا تفاوت تعمیر گیربکس زیاد است اگر گیربکس به‌اشتباه خارج شود ممکن است به آن صدمه وارد شود. و هر مدل از گیربکس اتوماتیک دارای سیستم برق پیچیده و اتصالات بیشتری نسبت‌به گیربکس‌های دستی و معمولی دارد  باید هنگام جداسازی اتصالات گیربکس را به‌درستی انجام دهید زیرا اشتباه خارج کردن آن باعث صدمه دیدن می‌شود و ممکن است سیستم موتور دچار مشکل و شکستگی شود.
  خودروی تویوتا با توجه به کیفیت مناسبی که دارند یکی از برندهای بازار شناخته‌شده پرفروش‌ترین خودروها در بازار قرار دارند به‌همین خاطر از گیربکس اتوماتیک استفاده می‌کنند. گیربکس‌های به‌کاررفته در خودروهای تویوتا متفاوت است و بستگی به نوع خودرو دارد و تعمیر هرکدام از این گیربکس‌ها احتیاج به دانش اختصاصی خاص دارد که شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه سان گیربکس آن‌ها را از ما به‌درستی دریافت نمایید. مثلاً در گیربکس‌های سی وی تی که از شرکت‌ تویوتا است تعمیر گیربکس متفاوتی دارد.

  تعمیر قطعات گیربکس اتوماتیک

  نشتی روغن در گیربکس‌های اتوماتیک:

  اگر خودروی شما دچار نشتی روغن شده از ابتدا باید این مشکل را بررسی کنید   آیا روغن در موتور نشت کرده‌است؟ رنگ روغن گیربکس عمدتاً سرخ‌رنگ است و اگر فاسد شده باشد رو به قهوه‌ای تغییر می‌کند. با توجه به رنگ روغن می‌توانید بدانید روغن گیربکس خودرو شما دچار نشتی شده‌است. نشتی روغن گیربکس نشان می‌دهد که گیربکس از داخل کاهش سطح روغن را داشته است و این باعث ساییدگی چرخ‌دنده‌های گیربکس و درنهایت شکستگی گیربکس می‌شود. با توجه به سبک زندگی و نیاز خودرو افزایش قیمت خودرو و تعمیر آن‌ها باعث می‌شود که وقت زیادی را از افراد بگیرد. مجموعه سان گیربکس با هزینه‌های مناسب قیمت‌های متفاوت نسبت‌به سایر تعمیرگاه‌ها برای شما با بهترین کیفیت و خدمات تمامی مراحل را توسط کارشناسان و متخصصان انجام می‌دهد. برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی به گیربکس بهتر است که ماشین خود را نزد تعمیرکار ببرید. تعمیرات گیربکس اتومات خودروهای مختلف معمولاً شامل:

  1. تعویض روغن گیربکس
  2. تعمیر توربین گیربکس
  3. رفع مشکل جعبه‌دنده
  4. تنظیمات سیستم کامپیوتری
  5. تعمیر ساعت گیربکس
  6. سرویس دوره‌ای گیربکس

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بستگی به نوع ایراد خودرو شما دارد، اما در مجموعه آنلاین گیربکس یکی مهمترین اصول ما اخلاق مداری و رعایت انصاف است لذا مدیریت مدام بررسی میکند که بهترین قیمت به مشتری ارائه شود.

  منظور از گارانتی بی قید شرط چیست؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف مینمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *