• تعمیر گیربکس آلفارومئو

  آلفارومئو یکی از برند های خودرو سازی ایتالیایی است که توانسته پس از جنگ جهانی دوم بخش مهمی از بازار خودرو سازی جهان را به خود اختصاص دهد. تعمیر گیربکس آلفارومئو در تعمیرگاه تخصصی بسیار مهم است . شرکت خودروسازی آلفارومئو برای عقب نماندن از سایر برند های مطرح در جهان در خودرو های جدید خود از جدید ترین و نوین ترین فناوری ها استفاده می کند. عوامل مختلفی سبب خرابی گیربکس خودرو می شوند اما می توان عدم سرویس به موقع و استفاده مداوم از خودرو را یکی از علت های اصلی بروز خرابی در گیربکس دانست. در شهر های بزرگ که ترافیک زیاد است احتمال خرابی گیربکس خودرو نسبت به شهر های کوچک تر به دلیل کلاچ و ترمز پی در پی خودرو بیشتر است. اگر در شهر های بزرگ زندگی می کنید بهتر است هر شش ماه یک بار برای بررسی تعمیر گیربکس آلفارومئو اقدام کنید.

  تعمیر گیربکس آلفارومئو

  از جمله اجزای مهم در خودرو های به روز، گیربکس به کار رفته در خودرو است، گیربکس های به کار رفته در خودرو های جدید همگی از نوع اتوماتیک هستند و به صورتی طراحی می شوند که بتوانند حداکثر کارایی را ارائه دهند. گیربکس های دستی در مقایسه با گیربکس های اتوماتیک به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند و همین عامل سبب می شود تا افراد نسبت به سرویس و تعمیر گیربکس آلفارومئو نیز توجه کمی داشته باشند. یکی از موارد مهمی که سبب جلوگیری از بروز خرابی در گیربکس اتوماتیک آلفارومئو می شود سرویس گیربکس و تعویض به موقع روغن گیربکس است. روغن گیربکس نقش مهمی را در سلامت و شتاب گیربکس ایفا می کند و اگر سطح روغن گیربکس از حد نرمال کمتر شود، چرخ دنده های گیربکس روی هم ساییده می شوند و پس از مدت کوتاهی می شکنند در نتیجه گیربکس خودرو پس از مدت کوتاهی از کار می افتد و خودرو عملا توانایی حرکت خود را از دست می دهد. یکی از مواردی که به مرور سبب خرابی گیربکس اتوماتیک آلفارومئو می شود فاسد شدن روغن گیربکس است؛ روغن گیربکس به صورت ناگهانی فاسد نمی شود و این پروسه ممکن است حتی تا چند ماه هم طول بکشد اما هر چه که میزان فاسد و سوختن روغن گیربکس بیشتر می شود میزان خرابی که به گیربکس وارد می شود نیز افزایش پیدا می کند.

  تعمیرات گیربکس اتوماتیک

  تعمیرات گیربکس

   

  از جمله عللی که سبب می شود تا روغن گیربکس زودتر از حد معمول فاسد شود استفاده از روغن گیربکس بی کیفیت و نامرغوب است. متاسفانه در مراکزی که به صورت تخصصی در امر سرویس و تعمیر گیربکس آلفارومئو برای جایگزین کردن روغن گیربکس نه تنها از روش دستی استفاده می شود بلکه در اغلب موارد از روغن هایی استفاده می شود که اصل نیستند و به مراتب کیفیت پایین تری نسبت به روغن گیربکس اصل دارند.

  ما در سان گیربکس برای جلوگیری از بروز هر نوع خرابی احتمالی در گیربکس در طی فرایند تعمیر گیربکس آلفارومئو ، سرویس ، بررسی و خارج کردن گیربکس از تکنسین های آموزش دیده و ماهر استفاده می کنیم و تمامی قطعاتی که در صورت نیاز برای تعمیر گیربکس آلفارومئو به کار برده می شوند همگی اصل هستند.

  رفع مشکلات گیربکس اتوماتیک در سان گیربکس

  آلفارومئو یکی از خودروهای ایتالیایی فوق العاده عالی می باشد که دارای ویژگی های منحصر بفردی بوده و ساختاری بسیار متفاوت و بروز دارد.

  در واقع امکانات پیشرفته و ویژگی‌های فنی فوق العاده عالی در این خودروها باعث شده است تا امروزه بیشتر مورد توجه تمام افراد در هر کشوری قرار بگیرد.

  در ایران نیز این خودرو طرفداران فوق‌العاده زیادی دارد و با توجه به قیمت مناسب و امکانات فوق العاده عالی و بروز استفاده شده در این خودرو طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

  در کنار تمام مزیت‌ها امکانات رفاهی و ایمنی بالا که این خودروهای خارجی برای صاحبان خودرو مهیاء می‌کند تنها یک مشکل در این میان وجود دارد و آن هم پیدا کردن فرد متخصص برای رفع مشکلات به وجود آمده در آلفارومئو می باشد.

  در واقع تمام خودروها اعم از خودروهای داخلی و خارجی ممکن است در برخی مواقع به خاطردلایلی دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف شوند، به همین دلیل بحث تعمیر گیربکس آلفارومئو بسیار حائز اهمیت است و مهمترین موردی که در این میان وجود دارد بحث سرویس دوره ای خودرو است که اگر به صورت منظم انجام شود در این حالت احتمال بروز مشکل در بخش‌های مختلف خودرو به حداقل می رسد.

  تمام خودرو ها ممکن است در بخش‌های مختلف دچار مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر داشته باشند به همین دلیل صاحبان خودرو ها مخصوصا خودرو های خارجی باید نهایت دقت را داشته باشند تا تعمیر خودروشان را به مجموعه ای معتبر بسپارند، مخصوصاً بحث تعمیر گیربکس آلفارومئو بسیار مهم و حائز اهمیت است.

  در واقع تنها موردی که تعمیر خودروها را با مشکل مواجه کرده است این است که کمتر افرادی در رابطه با ساختار جدید و بروز خودرو های خارجی اطلاع دارند.

  بهترین تعمیرگاه تعمیر گیربکس

  لازم به ذکر است که مهمترین گزینه که در بحث تعمیر خودروهای خارجی وجود دارد این است که اگر به وسیله افراد متخصص انجام گیرد در این حالت نیاز به قطعات جدید به حداقل رسیده و با حداقل هزینه می‌توان مشکل را رفع کرد.

  سایر تعمیرات خودرو

  در صورتی که اگر تعمیر خودرو در مراکز غیر حرفه‌ای و بصورت آزمون و خطا انجام می‌گیرد در این حالت تعمیر کاران اکثرا ترجیح می دهند تا قطعات را تعویض نمایند چون با ساختار خودروهای خارجی جدید آشنایی ندارندکه این مورد باعث می‌شود تا هزینه تعمیر فوق العاده افزایش پیدا کند و همچنین احتمال بروز مشکل در بخش‌های دیگر خودرو نیز افزایش می یابد.

   

  هزینه تعمیر گیربکس آلفارومئو

  همیشه هنگام رفع مشکلات خودروهای خارجی دو مورد بسیار مهم وجود دارد اولین گزینه پیدا کردن محل تعمیر مناسب برای رفع صددرصدی مشکلات به وجود آمده و دومین گزینه هم کاهش هزینه تعمیر می باشد. متاسفانه امروزه در تمام شهرها هزینه‌های بسیار زیادی برای تعمیر خودروهای خارجی دریافت می گردد و علت اصلی آن هم کم بودن تعداد افراد متخصص می باشد در صورتی که شما با انتخاب یک محل تعمیر معتبر می توانید هزینه تعمیر گیربکس آلفارومئو را به حداقل برسانید. لازم به ذکر است که مجموعه سان گیربکس با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای در زمینه تعمیر تمام خودروهای خارجی فعالیت می نماید و تمام کسانی که صاحب خودرو خارجی هستند و به دنبال یک مجموعه مطمئن برای رفع مشکلات صد درصدی خودروشان با هزینه بسیار مناسب و معقول می گردند.

   

  تعمیر گیربکس آلفارومئو

  تعمیر و خدمات گیربکس اتوماتیک

  اکنون پیدا کردن و انتخاب یک تعمیرگاه مناسب جهت عیب یابی و برطرف کردن مشکلات جعبه دنده به یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان خودرو آلفارومئو تبدیل شده است؛ زیرا سلامت خودرو برایشان مهم است. با خراب شدن و حساسیت بالای قطعه های خودرو این دغدغه بیشتر خواهد شد. در این میان تیم تخصصی سان گیربکس آماده خدمت رسانی و تعمیر گیربکس آلفارمئو و انواع ماشین خارجی دیگر است؛ زیرا از تعمیرکارانی کارکشته و متخصص تشکیل شده است که می توانند در کمترین زمان و با بهترین قیمت این قطعه مهم از خودرویتان را تعمیر کنند.

  جعبه دنده اتوماتیک آلفارمئو از جمله پیچیده‌ترین جعبه دنده های صنعت خودروسازی است که در صورت مشکل پیدا کردن، هزینه‌های زیادی را بر روی دست صاحبان خود می گذارد. به همین دلیل نگهداری از این قطعه بسیار حائز اهمیت است و باید خیلی مواظب آن بود. درصورت مشکل ، سریعا باید برای تعمیر گیربکس آلفارومئو به تعمیرگاه حرفه ای مراجعه کرد.

   

  ما در سان گیربکس برای جلوگیری از بروز هر نوع خرابی احتمالی در گیربکس در طی فرایند تعمیر گیربکس آلفارومئو ، سرویس ، بررسی و خارج کردن گیربکس از تکنسین های آموزش دیده و ماهر استفاده می کنیم و تمامی قطعاتی که در صورت نیاز برای تعمیر گیربکس آلفارومئو به کار برده می شوند همگی اصل هستند.

   

  گیربکس اتوماتیک خودروهای این برند به دلایل مختلفی می ‌توانند مشکل پیدا کند. شناسایی دلایل خرابی و نشانه های مشکل داشتن آن می ‌تواند بسیار کمک کننده باشد و در افزایش طول عمر آن تاثیر داشته باشد.

  علائم خرابی و مشکلات گیربکس

  بلند شدن صدایی شبیه زوزه :

  صداهای غیر طبیعی که از خودروهای آلفارمئو شنیده می ‌شود را تحت هیچ شرایطی پشت گوش نیندازید و نسبت به آنها بی توجه نباشید. از جمله عامل زوزه کشیدن گیربکس اتوماتیک می توان مشکلات و خرابی چرخ دنده ها، فرسودگی و کارکرد طولانی مدت دنده ها را ذکر کرد.

  بلند شدن بوی سوختگی :

  یکی از خطرناک ترین مشکلات آلفارومئو بوی سوختگی است و باید سریع دلیل آن را پیدا کنید. بیشتر افراد تصور می ‌کنند که بوی سوختگی ناشی از صفحه کلاچ خودرو است. اما داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس باعث این اتفاق می شود. کم بودن و یا پایین بودن سطح روغن، دلیل اصلی مشکل پیدا کردن جعبه دنده است.

  نشتی روغن گیربکس :

  یکی از از رایج ترین مشکلات جعبه دنده آلفارومئو نشتی پیدا کردن روغن گیربکس است. این قطعه رنگ قرمز روشن دارد که جهت روانکاری قطعات مختلف و اجزای تشکیل دهنده جعبه دنده عمل می کند. همچنین به عنوان یک خنک کننده نیز کاربرد دارد و موجب جذب گرمای تولید شده و در نتیجه مانع از اصطکاک قطعات داخل گیربکس می شود. اگر روغن گیربکس خودرویتان بوی سوختگی داد و یا تیره شد، باید آن را تعویض کنید. دلیل این مشکل آب بندی و نصب نادرست است.

  لغزش چرخ دنده های گیربکس :

  یکی دیگر از مشکلات شایع گیربکس اتوماتیک آلفارومئو لغزش چرخ دنده هاست که می ‌تواند بسیار خطرآفرین باشد. از این رو توصیه می کنیم که در اسرع وقت به این مشکل رسیدگی کنید و تعمیر گیربکس آلفارومئو را انجام دهید . یا سطح روغن را مرتباً بررسی نمایید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. علائم این احتمال شامل:

  • افزایش غیر طبیعی دور موتور در دقیقه
  • قرار گرفتن ناگهانی دنده در حالت خلاص
  • واکنش با تاخیر
  • تعویض روغن گیربکس آلفارومئو

  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خودرویتان را جدی بگیرید تا مجبور به تعمیر آن نشوید. سیستم انتقال قدرت آلفارومئو باید مرتباً چک شود و به خوبی از آن مراقبت شود، تا طول عمر آن افزایش یابد.

   

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف می نمایید.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *