• تعمیر گیربکس اتوماتیک با یکی از بهترین تعمیرکار ها:

  برای تعمیر گیربکس اتوماتیک ماشین مورد نظر شما می‌توانید زیر نظر متخصصین کار آزموده و کاربلد خدمات ماشین و خودروی موردنظر را انجام دهید.

  ما برای شما تعمیر گیربکس اتوماتیک و دستی را با بروزترین و مجهزترین امکانات و دانش تخصصی که در تعمیرات انواع ماشین‌های مختلف ایرانی و خارجی داریم انجام خواهیم داد. باعث افتخار می‌دانیم که خدمات اتومبیل و خودرو شما را با بهترین کیفیت انجام دهیم .

  گیربکس یکی از قطعاتی است که در تمامی ماشین‌ها و خودروها به کار می‌رود و واسطی میان موتور و چرخ‌های ماشین است که با شتابی که تولید می‌شود این شتاب توسط موتور به چرخ‌های خودرو منتقل می‌شود و باعث حرکت خودرو می‌شود. این‌که ماشین شما با سرعت و شتاب زیادی حرکت می‌کند یکی از علائمی است که نشان می‌دهد گیربکس شما سالم است.

  تعمیر گیربکس اتوماتیک

   

  در سان گیربکس چه خدماتی ارائه می‌شود؟

  1. خدماتی که در این مرکز برای شما ارائه می‌شود شامل :
  2. تعمیر گیربکس
  3. خدمات فنی ماشین
  4. تعویض روغن گیربکس
  5. تعویض و خطاهای گیربکس

   

  چه زمانی باید تعمیر گیربکس اتوماتیک را انجام دهیم؟

  سوال اصلی که در ذهن شما پیش می‌آید چه موقع گیربکس ماشین شما احتیاج به تعمیر دارد؟ یا چه علائمی نشان دهنده تعمیر گیرلکس در ماشین است؟بهترین زمان زمانی است که متوجه شنیدن صدای دنده می‌شوید. همیشه بهتر است در زمانی که مشکلات کوچک هستند به آن‌ها رسیدگی شود به‌همین خاطر نشانه‌هایی که مشکلات تعمیر گیربکس اتوماتیک را ظاهر می‌سازد شامل موارد زیر است:

  :مشکلات دسته دنده

  اولین نشانه‌هایی که باعث می‌شود متوجه شوید که گیربکس شما به رسیدگی نیاز دارد دنده است.
  اگر در هنگام دنده عوض کردن متوجه شوید که دنده صدا می‌دهد و دنده تغییر نمی‌کند یا در هنگام تعویض, دنده جا نمی‌رود مشکل از گیربکس شما می‌باشد به‌همین خاطر باید هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی شود.

  :نشت روغن ماشین

  یکی دیگر از نشانه‌های تعمیر گیربکس اتوماتیک نشتی روغن است.علت اصلی و عمده خرابی گیربکس عدم تعویض به‌موقع روغن گیربکس است که باعث می‌شود خسارات زیادی به گیربکس وارد شود. عوض کردن روغن گیربکس یکی از نکات ضروری است که حتما باید به‌موقع انجام شود زیرا اگر این کار به‌درستی انجام نشود باعث صدمه دیدن به گیربکس خواهد شد همچنین باید مطمئن شوید که روغن قدیمی کاملاً تخلیه‌شده است. زیرا ماندن روغن قدیمی در گیربکس باعث فاسد شدن آن می‌شود. به‌همین خاطر با استفاده از دستگاه‌های مجربی که در اختیار داریم خارج کردن روغن قدیمی را برای شما انجام خواهیم داد.

  :گاز هرز خوردن

  گاز اضافی باعث بالا رفتن دور موتور و صدمه به آن می‌شود و این باعث می‌شود که ماشین شتاب خوبی نداشته باشد و این خبر از یک نقص بزرگ می‌دهد.خرابی گیربکس باعث جلوگیری از شتاب ماشین می‌شود.
  طبق تجربه و بررسی های صورت گرفته کارشناسان این مجموعه معتقد هستند که تعمیر گیربکس اتوماتیک طبق ساختاری که دارد هنگامی که گاز هرز به ماشین وارد می‌کند این مشکل می‌تواند ناشی از فشار روغن باشد.

  :تقه زدن ماشین

  تقه زدن گیربکس از نشانه های خرابی آن است. هنگامی که با تقه زدن گیربکس رو به رو می‌شوید بهتر است هرچه سریعتر اقدام کنید.این عمل در گیربکس های اتوماتیک مرسوم است که باعث حرکت نا به جا و افزایش صدا های ناموزون می‌شود.در این مورد چراغ اخطار ماشین روشن خواهد شد و باید هرچه سریعتر رسیدگی کنید.

  :چراغ گیربکس

  توجه داشته باشید که قطعا ایرادی وجود دارد که این چراغ روشن شده است وباید به ان رسیدگی شود. یادآوری تعمیر برای اطلاع زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک فرا رسیده.  و یا وسیله نقلیه خود را برای سرویس و نگهداری به تعمیرگاه ببرید.
  اگر چراغ گیربکس گاهی روشن و خاموش شود ، ممکن است هشداری برای تعویض روغن یا اتصالی سیم ها باشد.در این مرحله هرچه سریع‌تر روغن خودرو  یا تعمیر گیربکس اتوماتیک را انجام دهید .

  :صدای عجیب از دنده‌ی ماشین

  یکی از مشکلات عمده که با آن در تعمیر گیربکس اتوماتیک روبه رو‌میشویم بد جا افتادن دسته و یا صدا دادن دنده است.فشار ندادن کامل دنده یا درست نگرفتن کلاچ باعث بد جا افتادن دنده می‌شود. هنگام قرار دادن خودرو در دنده هم موتور و هم گیربکس درگیر خواهد شد اگر پایه‌هایی که از موتور محافظت می‌کنند دچار آسیب شده باشند باعث ایجاد صدا خواهد شد.

  این‌ها علائمی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک هستند اول باید بدانید که میزان آسیبی که به گیربکس ماشین شما وارد شده‌است چقدر است؟ یا ماشین شما با چه مشکلات گیربکسی درگیر شده‌ است؟ برای درک بهتر این قضیه بهتر است ماشین و خودرو موردنظر خود را در نزد متخصصان برده تا با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارند برای شما دوستان تعمیرات حرفه‌ای را انجام دهند.

  گیربکس ها به چند مدل تقسیم می‌شوند؟

  • :گیربکس‌ها دو نوع هستند
  • گیربکس‌های اتوماتیک
  • گیربکس‌های دستی

  در تعمیر گیربکس اتوماتیک به‌صورت خودکار دنده با توجه به سرعتی که با ماشین رانندگی می‌کنید تغییر خواهد کرد و این نوع گیربکس‌ها خودبه‌خود تغییر دنده را تنظیم می‌کنند و احتیاجی به دخالت یا تعویض دنده نیست.
  اما گیربکس‌های دستی سیستمی هست که توسط راننده به‌ صورت دستی در هنگامی که پا بر روی پدال قرار میگیرد دنده عوض خواهد شد.

   

  تعمیر گیربکس اتوماتیک

  آیا می توان تشخیص داد که ماشین احتیاج به تعمیر گیربکس اتوماتیک دارد؟

  اگر ماشین شما در حالت خلاص سروصدا می‌کند مطمئن باشید که گیربکس مشکل دارد. پس به‌همین خاطر باید سریعاً به آن رسیدگی کنید و آن را نزد مکانیک ببرید اگر صداهای غیرطبیعی از موتور ماشین شما می‌آید مشکلات مربوط به گیربکس وسیله نقلیه است. و باید چکاب کامل را برای خودرو انجام داد. بوی سوختگی نیزیکی از عیب‌های گیربکس ماشین است و باید به آن رسیدگی شود. در هنگام تعمیر گیربکس اتوماتیک باید با دقت زیادی این کار انجام شود به‌همین خاطر باید آن را نزد یک تعمیرکار ماهر و حرفه‌ای ببرید.تا مراحل انجام تعمیر گیربکس اتوماتیک را صحیح به‌درستی انجام دهند.

  تعمیر گیربکس اتوماتیک به دو روش قابل‌تشخیص می‌باشد و در اولین مرحله اگر متوجه صداهای عجیب‌و غریب از خودروی خود شده‌اید به این شک کنید که گیربکس ماشین دچار مشکل شده‌است و شما می‌توانید با تکنسین‌های متخصص سان گیربکس در این زمینه هستند علت خرابی را در میان بگذارید تا آن‌ها با راهنمایی‌های لازم از پیشرفت این مشکل جلوگیری کنند . گیربکس‌ها از چرخ‌دنده‌های متفاوت تشکیل می‌شوند که باید این چرخ‌دنده‌ها را بررسی کرد که هر کدام از آن‌ها در هنگام تعویض آسیب‌ندیده باشند در بعضی موارد احتیاج است که چرخ‌دنده‌ها را تعمیر کنیم تااینکه گیربکس کامل تعویض شود.


  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بستگی به نوع ایراد خودرو شما دارد، اما در مجموعه آنلاین گیربکس یکی مهمترین اصول ما اخلاق مداری و رعایت انصاف است لذا مدیریت مدام بررسی میکند که بهترین قیمت به مشتری ارائه شود.

  منظور از گارانتی بی قید شرط چیست؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف مینمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

   

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *