• سرویس‌های دوره ای گيربكس اتوماتیک در سان گیربکس:

  انواع و اقسام سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک و دستی توسط مجموعه سان گیربکس تعمیر و تعویض می‌شوند. این خدمات با گارانتی برای شما عزیزان انجام می‌شود سان گیربکس مواردی مانند:
  تعویض گیربکس اتوماتیک و تعمیر گیربکس اتوماتیک تمامی ماشین‌ها انجام خواهند شد.

  سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک

  مشتریانی که با مجموعه سان گیربکس در ارتباط هستند می‌توانند از گارانتیرایگان و بی قید شرط استفاده نمایند. سلامت عملکرد گیربکس شما برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر باید سرویس‌های دوره‌ای را رعایت کنید. شما می‌توانید برای سرویس‌های دوره‌ای خودروی خود نزد کارشناسان و متخصصان مجموعه سان گیربکس مراجعه کنید ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که این تعمیرات و تجهیزات را به مجموعه سان گیربکس بسپارید. زیرا متخصصان ما دارای تجربه کافی در سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک هستند و با استفاده از دستگاه‌های مجهز و پیشرفته برای شما خدمات تعویض و تعمیر را انجام می‌دهند و توانایی‌های لازم را برای شناخت گیربکس و آشنایی با نحوه عملکرد گیربکس برای شما توضیح خواهند داد.

  تعویض روغن در گیربکس‌های اتومات:

  گیربکس اتومات باید سرویس دوره‌ای شوند به‌همین خاطر به‌طور معمول حدود ۴۰۰ هزار کیلومتر کارکرد مفید دارند. البته این بستگی به رانندگی شما نیز دارد و بعد از آن احتیاج به تعویض روغن دارید. البته این در صورتی انجام می‌شود که نشتی روغن گیربکس اتوماتیک داشته باشید این روغن‌ها به‌مرور زمان افت می‌کند و کیفیت خود را از دست می‌دهند یا ممکن است کثیف شوند. پس بهتر است به‌صورت دوره‌ای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خود توجه داشته باشید. معمولاً بین هر ۲۰ تا ۶۰ هزار کیلومتر روغن گیربکس را عوض کنیم. توجه داشته باشید که ماشین‌های اتوماتیک برای سالم بودن نیاز به رسیدگی مداوم دارند. پس حتما در صورت مشاهده علائم مثل تقه زدن گیربکس, زوزه کشیدن, گاز هرز خوردن, روغن ریزی و نشت روغن و ایجاد صداهای نامتوازن در ماشین این علائم را جدی بگیرید و با مراجعه به متخصصان سان گیربکس مشکل پیش‌آمده را حل کنید.
  اگر گیربکس اتوماتیک شما دچار مشکل شده‌است و احتیاج به یک متخصص ماهر و زبردست دارد ما با ضمانت قطعات و گارانتی برای شما عزیزان این کار را انجام خواهیم داد. باما در ارتباط باشید تا برای تست و عیب‌یابی رایگان و خدمات متنوعه‌ای که  برای سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک این مجموعه برای شما در نظر گرفته‌است تعمیر به‌موقع را از ما دریافت نمایید.

  تست و سرویس‌های دوره ای گيربكس اتوماتیک را با کارشناسان سان گیربکس انجام دهید:

  ما در مجموعه سان گیربکس انواع گیربکس‌های خراب را مورد تست و ارزیابی قرار می‌دهیم و با توجه به مشکل پیش‌آمده اقدامات لازم را برای درستی تعمیر و تعویض گیربکس‌ها انجام خواهیم داد. ما برای شما ماشین‌های ایرانی و خارجی را با توجه به تکنولوژی‌های روز دنیا تعمیر خواهیم کرد تعمیرکاران ما باتجربه و حرفه‌ای و مجرب و آموزش‌دیده هستند تا کیفیت کار را به شما عزیزان تضمین کنیم .خدمات ارائه‌شده شامل گارانتی است پس‌از تست قطعات توسط کارشناسان شامل گارانتی بی‌قید و شرط است و شما می‌توانید با مراجعه به مجموعه‌سان گیربکس از:

  • سرویس‌های دوره‌ای گیربکس
  •  فروش گیربکس اتوماتیک
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک

  مشاوره و عیب‌یابی رایگان توسط کارشناسان مجموعه سان گیربکس انجام می‌شود تعمیر و سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک و دستی با گارانتی بی‌قیدوشرط برای شما عزیزان ارائه می‌شود و مناسب‌ترین قیمت‌ها و هزینه‌ها را برای شما در نظر گرفته‌ایم تا با پرداخت هزینه‌ای مناسب خدمات باکیفیت و عالی را توسط کادر فنی و مجرب ما دریافت نمایید. ما با چندین سال سابقه آماده ارائه خدمات در حوزه تعمیرات گیربکس اتوماتیک برای انواع خودروهای خارجی و ایرانی هستیم. امروز بیشتر از گذشته شاهد حضور خودروهایی با گیربکس اتوماتیک در سطح شهر هستیم. به‌همین خاطر این‌موضوع نیاز به بررسی دقیق‌تر و دستگاه‌های جدیدتر دارد که شما با مراجعه به مجموعه سان گیربکس می‌توانید از تمامی این خدمات نیز بهره‌مند شوید و تمامی نیازهای مشتریان را به ما بسپارید.

  مزایای انتخاب شرکت سان گیربکس چیست؟

  1. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته
  2. کادر حرفه‌ای با تجربه بالا
  3. گارانتی بی‌قید و شرط
  4. تست و بررسی رایگان
  5. تضمین قطعات اورجینال اصلی
  6. سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک

  در این مجموعه تعمیر تخصصی انواع گیربکس اتوماتیک مثل:

  • تعمیر گیربکس تیپ ترونیک Tip Tronic
  • تعمیر گیربکس استپ ترونیک Step Tronic
  • تعمیر گیربکس سی وی تی CVT
  • تعمیر گیربکس دی سی تی DCT
  • تعمیر گیربکس اس ترونیک S Tronic
  • تعمیر گیربکس پی دی کی PDK
  • تعمیر گیربکس شیفت ترونیک Shift Tronic
  • نعمیر گیربکس دی اس جی DSG

  را نیز انجام خواهیم داد شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی با ما همراه باشید. همچنین با شماره‌هایی که در این صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و از یک مشاور رایگان جهت ارائه خدمات بهتر نیز برخوردار شوید.

  سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک

  تعمیر و سرویس‌های دوره‌ای گيربكس اتوماتیک انواع ماشین‌ها ایرانی و خارجی:

  مجموعه سان گیربکس تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک و انواع خودروهای ایرانی, چینی، ژاپنی، کره‌ای، آلمانی فرانسوی و سعودی را به‌طور کامل با ضمانت حرفه‌ای برای شما عزیزان انجام می‌دهد. همچنین با استفاده از متخصصان حرفه‌ای و کاربلد برای شما تعمیر انواع خودروهای داخلی و خارجی را نیز انجام خواهیم داد. سرویس
  گیربکس اتوماتیک بعد از طی کردن کیلومتر مشخص نیاز به بررسی دارد به‌همین خاطر با مراجعه به متخصصان ما می‌توانید از سیستم انتقال قدرت خودرو یا جعبه‌دنده اتوماتیک نیز باخبر شوید. شما می‌توانید سرویس‌های دوره خود را به مجموعه سان گیربکس بسپارید تعمیر گیربکس کار تخصصی است. به‌همین خاطر باید توسط افراد کاربلد انجام شود. شما می‌توانید با توجه به نوع ماشینی که در اختیار دارید سرویس های دوره ای گيربكس اتوماتیک مورد نظر خود را انتخاب نمایید و فرآیند تعویض را به متخصصان مجموعه سان گیربکس بسپارید. هزینه تعمیر بسیار متفاوت‌تر نسبت‌به تعویض یک گیربکس است به‌همین خاطر پیشنهاد ما به شما این است که به‌جای تعمیر گیربکس یک گیربکس نو را انتخاب کنید و استفاده نمایید.


  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بستگی به نوع ایراد خودرو شما دارد، اما در مجموعه آنلاین گیربکس یکی مهمترین اصول ما اخلاق مداری و رعایت انصاف است لذا مدیریت مدام بررسی میکند که بهترین قیمت به مشتری ارائه شود.

  منظور از گارانتی بی قید شرط چیست؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف مینمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *