• هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در مجموعه سان گیربکس به چه صورت است؟

  بسیاری از مشتریان هزینه و قیمت‌ها را در هنگام ورود به تعمیرگاه پرس‌جو می‌کنند و به دنبال یک هزینه مناسب هستند. هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک یکی از موردهای اصلی است که مشتریان هنگام مراجعه به تعمیرگاه با آن روبرو می‌شوند. و برای آن‌ها بسیار مهم است که در برابر یک تعمیر مناسب چه هزینه‌ای را باید پرداخت کنند؟ اگر می‌خواهید از هزینه‌های مربوط به خودرو خود در مجموعه سان گیربکس اطلاع داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید.

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک به چه عواملی بستگی دارد؟

  بهتر است بدانید که هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک به عوامل زیادی بستگی دارد و هرکدام از بخش‌ها در ماشین هزینه جداگانه‌ای دارد. هزینه تعمیر گیربکس، هزینه تعویض دنده، هزینه تعویض سیستم ساعت، هزینه روغن بدون فیلتر، همگی می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. اما تمامی هزینه‌هایی که این مجموعه از مشتریان خود دریافت می‌کند زیر نظر اتحادیه است و قیمت‌ها برای مشتریان به‌صورت منصفانه در نظر گرفته‌شده‌ است. برای تعمیر اجزای گیربکس احتیاج است که کل گیربکس را باز کنیم تا قطعاتی که احتیاج به تعمیر دارند را مورد بازرسی قرار دهیم. به‌همین خاطر زمان زیادی را باید صرف این کار کرد که این می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد. اما قیمت‌هایی که مجموعه سان گیربکس برای مشتریان در نظر گرفته‌ است همگی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته‌ است.

  در جریان باشید که هزینه تعمیر گیربکس‌های دستی با هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک متفاوت است. گیربکس‌های دستی نسبت‌به گیربکس‌های اتوماتیک تعمیرات راحت‌تری دارند و دارای پیچیدگی زیاد نیستند. سیستم گیربکس‌های دستی به سه بخش تقسیم می‌شود:

  1. بخش سردنده
  2. بخش جعبه‌دنده
  3. بخش کلاج خودرو

  وقتی‌که گیربکس دستی خراب می‌شود ممکن است این خرابی به هر کدام از این سه بخش مربوط شود. هزینه‌های تعمیر گیربکس دستی مقادیر متغیری دارد و شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران سان گیربکس در ارتباط باشید. مثلاً اگر بخواهیم بخش جعبه‌دنده را تعمیر کنیم اجزای اصلی جعبه‌دنده، چرخ‌دنده‌ها و محور جعبه‌دنده تشکیل می‌دهند و این اجزا از جنس فولاد هستند و در مرور زمان ممکن است دچار خوردگی و زنگ‌زدگی شود و تعویض آن‌ها یک مسئله‌ای طبیعی در تعمیر گیربکس‌های دستی است. پس نگران نباشید هزینه تعمیر گیربکس‌های دستی نسبت‌به هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بسیار ناچیز است.

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک و گیربکس دستی:

  اما هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کمی متفاوت است. گیربکس‌های اتوماتیک یک کامپیوتر داخلی دارند به‌همین خاطر با توجه به سنسورها باید فرمان تعویض دنده را ارسال کنند که اگر در صورت خسارت دیدن به بخش کامپیوتری کل سیستم دچار مشکل می‌شود. در سیستم‌های اتوماتیک اگر خرابی مربوط به سنسور و یا کامپیوتر خودرو باشد هزینه کمتری نسبت‌به خرابی مربوط به چرخ‌دنده‌های گیربکس اتوماتیک دارد. چرخ‌دنده‌ها در هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بسیار تاثیر گذار است به‌همین خاطر تخمین میزان هزینه برای این نوع تعمیر کمی متفاوت‌تر هست. خرابی‌های گیربکس بسیار متفاوت است از خرابی سنسور گرفته، تا خرابی چرخ‌دنده و همچنین ممکن است مربوط به روغن گیربکس و از بین رفتن فیلتر آن باشد. کارشناسان متخصص مجموعه سان گیربکس با نگاه کردن به بخش فنی ماشین شما متوجه نوع خرابی گیربکس خودرو می‌شوند. حتما باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از صدمه دیدن به گیربکس باید به‌موقع برای تعویض روغن خودرو اقدام .کنید

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

  چه زمانی باید خودرو را برای معاینه فنی نزد متخصصان سان گیربکس برد:

  اگر شما یک فرد بی‌تجربه هستید، احتمالاً از لحاظ شما تعمیرات ماشین و گیربکس کار آسانی به‌نظر می‌رسد. اما باید بدانید که تعمیر گیربکس یک کار تخصصی و احتیاج به‌هوش بالا دارد. به‌همین خاطر این کار را باید نزد متخصصان انجام دهید تا در بین تعمیر مشکلی برای گیربکس شما پیش نیاید. دقت و زمان تعویض گیربکس بسیار مهم است و رابطه مستقیمی با هزینه تعمیر گیربکس دارد معمولاً در تعمیر گیربکس هنگامی‌که پنجاه درصد گیربکس فرسوده شده باشد کارشناسان احتیاج به تعویض گیربکس را می‌بیند. اما متخصصان ما به شما کمک می‌کنند که تعمیر گیربکس را تا آنجایی‌که امکان دارد برای شما بدون احتیاج به تعویض انجام دهند. متخصصین مجموعه سان گیربکس برای شما با منصفانه‌ترین حالت ممکن قیمت‌ها را در نظر گرفته‌اند. همراه با گارانتی این کار برای شما انجام خواهد شد و قبل‌از مراجعه به تعمیرگاه می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا از هزینه تعمیر گیربکس مطلع شوید.

  هزینه‌های تعمیر گیربکس شامل :

  • تعمیر گیربکس دنده‌ای
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک

   همراه با گارانتی بی‌قید و شرط و مطمن این کار را انجام می‌شود و تحویل فوری برای شما عزیزان انجام می‌شود. سان گیربکس با متخصصان حرفه‌ای برای شما عزیزان تست و هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک را انجام می‌دهند.

   

  قیمت‌ها و هزینه‌های سان گیربکس متفاوت است:

  بدانید که هزینه تعمیر گیربکس کاملاً متفاوت است و بستگی به قیمت قطعات گیربکس اتوماتیک دارد و هم چنین نوع خودرو، مدل ماشین، استفاده از قطعات استوک و یا قطعات چدید می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. اما روش کار ما این است که تمامی قیمت‌های منصفانه را برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم تا با کاهش هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک در رفاه حال مشتریان تلاشی کرده باشیم. همچنین هزینه اجرت باز و بسته کردن گیربکس اتوماتیک به شما اعلام خواهد شد فقط  کافی‌ست شما با مشاوران ما در ارتباط باشید و از تخفیف‌هایی که مجموعه سان گیربکس برای هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک خودرو مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و هر سوال و مشاوره که راجع‌به انواع تعمیر گیربکس، هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک، و دیگر مشکلات فنی ماشین دارید را می‌توانید .از آن‌ها پرس‌وجو کنید

   

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

  هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بستگی به نوع ایراد خودرو شما دارد، اما در مجموعه آنلاین گیربکس یکی مهمترین اصول ما اخلاق مداری و رعایت انصاف است لذا مدیریت مدام بررسی میکند که بهترین قیمت به مشتری ارائه شود.

  منظور از گارانتی بی قید شرط چیست؟

  تمامی خدمات تعمیرگاه آنلاین گیربکس به صورت ۶ ماهه یا ۳۰ هزار کیلومتر دارای گارانتی بی قید و شرط میباشند به گونه ای که شما فقط با یک تماس و یا مراجعه مشکل خود را برطرف مینمایید.

  آیا روغن گیربکس هم مثل روغن موتور نیاز به تعویض دارد ؟

  بلی. روغن گیربکس نیز همانند روغن موتور و سایر روغن‌های مورد استفاده در خودرو برای کیلومتر خاصی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد، لذا نیازمند تعویض کامل می باشد.

  سرویس‌های دوره‌ای گیربکس در چه زمانی انجام می پذیرد ؟

  سرویس‌های دوره‌ای بنا به توصیه کمپانی سازنده وابسته به کارکرد کیلومتر یا زمان باید صورت گیرد. تعویض روغن، فیلتر و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس به موقع، رانندگی اصولی و آگاهی نسبی از عملکرد گیربکس، نقش مهمی در افزایش طول عمر قطعات گیربکس دارد. لازم به توضیح است زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس‌ های دوره‌ ای گیربکس اتوماتیک بین 20000 کیلومتر تا 45000 کیلومتر میباشد. لازم به ذکر است یکی از عوامل تعیین زمان تعویض روغن و سرویس‌‌های دوره‌‌ای ، شرایط رانندگی می‌باشد

  لطفا نظر خود را با ما در میان بگذارید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  0 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  Avatar placeholder

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *